GLAMPING

WAKEHOUSE

 

Lisaks muhedatele glampingutelkidele on meie majutusnimekirjas nüüd wakehouse Heleni maja! Tegemist pole kaugeltki mitte Hiltoniga, aga vibe on siin hea. Ehitamisajastule kohaselt leidub majas kulumisjälgi, aga selles on umbes samasugune oma võlu nagu väikeses liivas, mis WPargi majja teinekord rannast kaasa on saanud. Wakehouse sobib hästi neile, kes tunnevad rõõmu elust ja hetkes olemisest, ning keda pisidetailid ülearu ei häiri. Hostelina toimivas majas võid majutuda suurema seltskonnaga kas või terve suve, et siis puhata, mängida ja WPargi mõnusid nautida!

Meie wakehouse (Heleni maja) asub Põltsamaa linnas, aadressil Pajusi mnt 12, vaid 8-minutilise autosõidu kaugusel WPargist. Vaata täpsemaid juhiseid siit.

Wakehouse’is on olemas kõik muhedaks äraolemiseks vajalik! Tubades on olemas voodipesu ja rätikud. Enamustes tubades on privaatne WC ja pesuruum. Lisaks on majas ühiskook, elementaarsed vajalikud sööginõud ning piljardiruum. Ettetellimisel saab kasutada ka maja värskelt renoveeritud sauna (25 eur/h). Palun võta kaasa sussid või topelt sokid. Majas sees me välisjalanõudega ei käi!

Majas on 5 tuba:

  • single (33 eur/öö) – mahutab ühe inimese;
  • twin/double (44 eur/öö) – mahutab 2 inimest;
  • double + single (55 eur/öö) – mahutab 3 inimest;
  • double + 2 x single (77 eur/öö) – mahutab 4 inimest;
  • double + 3 x single (88 eur/öö) – mahutab 5 inimest.

Broneerida saab nii endale sobiva toa kui vabade tubade olemasolul kas või terve maja.

Eripakkumisena kehtib sel hooajal pakett kahele, mis sisaldab majutust wakehouse’is, kummalegi inimesele ringkaabli päevapileteid kaheks päevaks, hommikuputru ning kohvi WPargi Kohwikus W. Paketi maksumus on kokku 169 eurot.

Broneerimiseks võta ühendust telefonil +372 5456 8222 või e-posti aadressil info@wpark.ee.

Ära raiska kütust, ööbi parem Põltsamaal!

Broneeri
wakehouse