Alustab kummilinna kolmapäevak

kummilinna kolmapäevak

Mäletate kunagist telesaadet „Rajalt maha“? Tundus lihtne, eks, aga tegelikult vist ei olnud? Me tahtsime nii väga ise teada saada, et sellest sündis kummilinna kolmapäevak. Nüüd saate teie ka midagi sarnast ise proovida. Meie siin juba proovisime ja olgem ausad, pakub pinget küll.

Niisiis, igal kolmapäeval, ja ainult kolmapäeval, toimub WPargi kummilinnas väljakutse, mis kestab kogu suve! Suve lõpuks selgitame välja kummilinna kunnid.

Turniirist

Kummilinna kolmapäevak toimub igal kolmapäeval algusega kl 18.30. Selle raames saab aja peale meie kummilinna takistusrada läbida. Aega võtab kummilinna valvur (WPargi töötaja) ning sel ajal teisi turnijaid kummilinna ei lubata.

Start antakse kui võistleja on kummilinnas sees. Osalejad peavad jooksma väikese (kaldapoolsema) ringi, siis vette libisema ning puudutama ühte käiguteed. Kogu raja pikkus koos takistustega on u 150 m.

Osalemiseks end kuskil eraldi registreerima ei pea. Ole vaid kl 18.30 kummilinna kai juures ning anna valvurile teada, et soovid rada aja peale läbida.

Kellele?

Osaleda saavad kõik huvilised kahes esinevas vanuseklassis:

  • mikro ehk 12+ ja
  • makro ehk 18+.

Mõlemas vanuseklassis on poistele ja tüdrukutele eraldi arvestus. Kokku on seega neli võistlusklassi.

Kiirematele auhinnad!

Igas vanuseklassis saab iga kuu parim 35-eurose kinkekaardi, mis kehtib kõigile WPargi teenustele. Kokku anname igal kuul välja neli 35-eurost kinkekaarti.

Septembri lõpus pärjame iga klassi hooaja parima kummilinna kolmapäevaku kuninga või kuninganna 2021 tiitli ning sellega kaasneva au ja kuulsusega. Tiitliga kaasneb veel ka 50-eurone WPargi kinkekaart, mis kehtib kõigile WPargi teenustele.