VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

WPargi veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on Oü Wakepark (registrikood 14873683), juriidilise aadressiga Salve tn 3f, 11612 Tallinn, Harjumaa.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõikide Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Vajalik lisateave kauba kohta on Veebipoes esitatud vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Valige välja Teile sobiv teenus. 2.0 harjutuskaabli pileti ostu korral tuleb valida ka kuupäev ja kellaaeg. Ostukorvis saate tellitavaid teenuseid eemaldada või liikuda tagasi teenuseid juurde tellima. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile summa. Kui olete tutvunud Wakepark OÜ ostukeskkonnas kehtivate kasutustingimustega, saate summa tasuda turvaliselt kas

a) pangaülekandega;
b) pangalingiga järgnevates pankades: Swedbank, SEB, LHV;
c) pangakaardiga.

Kui valisite makseviisiks pangaülekande, väljastatakse ostjale tellimuse eest tasumiseks arve, mis saadetakse ostja esitatud e-posti aadressile. Pärast ettemaksuarve tasumist ostja valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning tellimus võetakse täitmisele.

Valides makseviisiks pangalingiga maksmise, tuleb järgmiseks valida, missuguse panga keskkonnas soovite ostu eest tasuda. Pangalingiga tasumisel tuleb pärast maksmist panga lehel kindasti vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Valides makseviisiks pangakaardiga maksmise, tuleb nõutud väljadele sisestada oma pangakaardi andmed. Ostusumma läheb maha sellelt pangakontolt, millega on seotud pangakaart, mille andmed maksekeskkonda sisestati.

Isikuandmete vastutav töötleja on Wakepark OÜ. Wakepark OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

Ostu tühistamine, muutmine ja tagastamine

Kui ostetud teenus Teile mingil põhjusel (nt tervislik seisund) ei sobi, on Teil võimalus broneering tühistada/tagastada vähemalt 48 tundi enne planeeritud külastust ja Teile tagastatakse 100% ettemakstud summast.

Soovi korral on võimalik broneering ka ümber vormistada sobivamale päevale. Selleks tuleb Wparki teavitada samuti vähemalt 48 tundi enne esialgu planeeritud külastust.

Teenusest loobumiseks või selle muutmiseks saatke e-kiri aadressile info@wpark.ee, kus on ära toodud järgmine info:

tagastatav/muudetav teenus (põhjus),

tellimuse number ning

esialgse broneeringu aeg.

Kasutamata teenuse eest kantakse raha tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates Wakepark OÜ-le tagastamisavalduse esitamisest.

Kui broneeinguid ei ole võimalik täita Wakepark OÜ poolt tekkinud põhjustel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

WPark asub Põltsamaa vallas, Kamari järve ääres.

Ostetud teenuse lunastamiseks/kättesaamiseks tuleb pöörduda WPargi peahoone kassasse, kust saab kogu vajaliku info (ja varustuse) edasisteks toiminguteks.

Ostetud tooteid saadetakse lisaks Eestile järgmistesse riikidesse: Soome, Läti Leedu.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Itella, Omniva või DPD pakiautomaadid, postiteenus või kaubale ise järele tulemise võimalus. Kauba kättesaamise viisi saab ostja valida e-poes. Kauba saatmiskulud kannab ostja toote eest tasumisel ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni ühe kuu jooksul alates kauba üleandmisest ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@wpark.ee või helistada telefonil +372 5622 2304.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis tekkis pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Kui ostja ja Veebipoe vahel on tekkinud lahkhelid ja nad ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Privaatsuspoliitika ja andmekaitse

1. Üldsätted

1.1. Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib isikuandmete kogumist, töötlemist ja säilitamist käsitlevaid põhimõtteid. Isikuandmeid kogub töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja Wakepark OÜ (edaspidi Andmetöötleja).

1.2. Andmesubjekt privaatsuspoliitika tähenduses on klient või muu füüsiline isik, kelle isikuandmeid Andmetöötleja töötleb.

1.3. Klient privaatsuspoliitika tähenduses on igaüks, kes ostab Andmetöötleja kodulehelt kaupu või teenuseid.

1.4. Andmetöötleja järgib õigusaktides sätestatud andmete töötlemise põhimõtteid, muuhulgas töötleb Andmetöötleja isikuandmeid seaduslikult, õiglaselt ja turvaliselt. Andmetöötleja on võimeline kinnitama, et isikuandmeid on töödeldud vastavalt õigusaktides sätestatule.

2. Isikuandmete kogumine, töötlemine ja säilitamine

2.1. Isikuandmed, mida Andmetöötleja kogub, töötleb ja säilitab, on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel.

2.2. Oma isikuandmete jagamisega annab Andmesubjekt Andmetöötlejale õiguse koguda, korraldada, kasutada ja hallata privaatsuspoliitikas määratletud eesmärgil isikuandmeid, mida Andmesubjekt otse või kaudselt kodulehel kaupu või teenuseid ostes Andmetöötlejale jagab.

2.3. Andmesubjekt vastutab selle eest, et tema poolt esitatud andmed oleksid täpsed, õiged ja terviklikud. Teadlikult valeandmete esitamist peetakse privaatsuspoliitika rikkumiseks. Andmesubjekt on kohustatud Andmetöötlejat viivitamatult teavitama esitatud andmete muutumisest.

2.4. Andmetöötleja ei vastuta Andmesubjekti poolt valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest Andmesubjektile või kolmandatele osapooltele.

3. Klientide isikuandmete töötlemine

3.1. Andmetöötleja võib töödelda järgnevaid Andmesubjekti isikuandmeid:

3.1.1. Ees- ja perekonnanimi;

3.1.2. Sünnikuupäev;

3.1.3. Telefoninumber;

3.1.4. E-posti aadress;

3.1.5. Kohaletoimetamise aadress;

3.1.6. Arvelduskonto number;

3.1.7. Maksekaardi detailid.

3.2. Lisaks eeltoodule on Andmetöötlejal õigus koguda kliendi kohta andmeid, mis on kättesaadavad avalikes registrites.

3.3. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus on isikuandmete kaitse üldmääruse paragrahv 6 lg 1 p-d a), b), c) ja f):

  1. a) Andmesubjekt on andnud nõusoleku töödelda oma isikuandmeid ühel või mitmel konkreetsel eesmärgil;
  2. b) isikuandmete töötlemine on vajalik Andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt Andmesubjekti taotlusele;
  3. c) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja juriidilise kohustuse täitmiseks;
  4. f) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja või kolmanda isiku õigustatud huvi korral, välja arvatud juhul, kui sellise huvi kaaluvad üles Andmesubjekti huvid või põhiõigused ja -vabadused, mille nimel tuleb kaitsta isikuandmeid, eriti juhul kui Andmesubjekt on laps.

3.4. Isikuandmete töötlemine vastavalt töötlemise eesmärgile:

3.4.1. Töötlemise eesmärk – julgeolek ja turvalisus

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele.

3.4.2. Töötlemise eesmärk – tellimuse töötlemine

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 10 aastat.

3.4.3. Töötlemise eesmärk – e-poe teenuste toimimise tagamine

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 10 aastat.

3.4.4. Töötlemise eesmärk – kliendihaldus

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 10 aastat.

3.4.5. Töötlemise eesmärk – finantstegevus, raamatupidamine

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele.

3.4.6. Töötlemise eesmärk – turundus

Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 10 aastat.

3.5. Otseturuntus ja isikuandmete töötlemine

Andmetöötleja kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Andmetöötleja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.

Andmetöötleja saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi Andmesubjekti e-maili aadressile ainult juhul, kui Andmesubjekt on avaldanud selleks soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Andmesubjektil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest Andmetöötlejale teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

3.6. Andmetöötlejal on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi- ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted. Andmetöötleja on isikuandmete vastutav töötleja. Andmetöötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

3.7. Andmesubjekti isikuandmete töötlemisel ja säilitamisel rakendab Andmetöötleja organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, mis tagavad isikuandmete kaitse juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avalikustamise ja mis tahes muu ebaseadusliku töötlemise eest.

3.8. Andmetöötleja säilitab Andmesubjektide andmeid sõltuvalt töötlemise eesmärgist, kuid mitte kauem kui 10 aastat.

4. Andmesubjekti õigused

4.1. Andmesubjektil on õigus saada ligipääs oma isikuandmetele ning nendega tutvuda.

4.2. Andmesubjektil on õigus saada informatsiooni tema isikuandmete töötlemise kohta.

4.3. Andmesubjektil on õigus täiendada või parandada ebatäpseid andmeid.

4.4. Kui Andmetöötleja töötleb Andmesubjekti isikuandmeid Andmesubjekti nõusoleku alusel, siis on Andmesubjektil õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta.

4.5. Õiguste teostamiseks tuleb Andmesubjektil pöörduda Andmetöötleja poole aadressil info@wpark.ee.

4.6. Andmesubjektil on oma õiguste kaitseks võimalik esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile.

5. Lõppsätted

5.1. Käesolevad andmekaitsetingimused on koostatud kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusega EL nr 2016/679 füüsiliste isikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ja selliste andmete vaba liikumise ning direktiivi 95/46/EÜ kehtetuks tunnistamise kohta (isikuandmete kaitse üldmäärus), Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusega ning Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega.

5.2. Andmetöötlejal on õigus andmekaitsetingimusi osaliselt või täielikult muuta, teavitades Andmesubjekte muudatustest kodulehe wpark.ee kaudu.

Põltsamaa veelauakeskuse Wpark terrass