Wakeboarding Estonian Open 2021

Wakeboarding Estonian Open 2021

Meil on ülimalt hea meel ka sel aastal Wakeboarding Estonian Open 2021 ehk veelauatamise Eesti meistrivõistlusi võõrustada! Broneeri kalendris 14. august Põltsamaal veedetuks ja tule osalema või kaasa elama. Pane end kirja SIIN!

Meistrikad tähendavad tervet päeva Eesti maksimaalseimal tasemel veelauatamist ja õhtust meeleolukat afterwake’i. Eelmise hooaja kogemuse pealt teame öelda, et see oli kokku väga muhe komplekt ka tagasihoidlikuma ilmaga. Sel hooajal surume pöidlad pihku ja loodame suvisele veelauapeole nagu seda varem nähtud pole.

Estonian Open 2021 võistlusklassid

  • M Pro
  • N Pro
  • M Harrastajad
  • N Harrastajad
  • M Juunior (kuni 16 k.a)
  • N Juunior (kuni 16 k.a)

Registreerida saad SIIN!

Osalustasu ja registreerimine

Eelregistreerunud juunioritele 20 eurot, harrastajatele ja pro-dele 25 eurot
Kohapeal registreerivatele juunioritele 25 eurot, harrastajatele ja pro-dele 30 eurot.

Osalustasu sisaldab soojendus- ja võistlussõite, lõunasööki, joogipoolist ning afterwake toimetamisi. Eelregistreerida saab SIIN. Eelregistreerimine on avatud kuni 12. augusti õhtul, kella 18.00-ni.

Treeningpäev toimub 13. augustil. Treeningpäeva päevapilet on registreerunud osalejatele 25 eurot. Hooajapiletiga sõitjad treeningpäeval lisa maksma ei pea!

Võistluskava ja muu programm

8.30-9.00 Jr soojendus
9.00 Jr tüdrukud
10.00 Jr poisid
11.30 Harrastajate soojendus
11.45 Jr autasustamine
12.00 Harrastajad naised
13.00 Harrastajad mehed
14.30 Pro soojendus
15.00 Pro naised
16.00 Pro mehed
18.00 Best moment (avatud kõigile)
20.00 Autasustamine
20-01.30 Afterwake

NB! Ajakavas võib esineda muudatusi! Täpne ajakava avaldatakse 13. augustil ürituse Facebooki lehel.

Mis puudutab kõike muud toredat, siis jahedama ilma korral paneme mulisema tünnisauna ja leili saab visata ka traditsioonilises soome saunas. Terve päeva ja õhtu on avatud Kohwik W, kust saab soetada snäkke, burksi ja kõike muud paremat. Õhtul on avatud kokteilibaar.

Kaugemalt tulijad ei pea muretsema peo varakult lõpetamise pärast, sest kohapeal võimalik telkida oma telgiga või broneerida koht luksuslikuks glämpingutelgis. Sel juhul ole kiire, sest kohtade arv on piiratud! Meie juures on olemas ka matkabusside laadimispunktid ja parkimiskohad. Huvi korral kirjuta meile!

Õhtuse afterwake programmi tõmbab käima DJ Gert Lill, nii et paki tantsusussid ka kaasa. Tõmbame meistrikatele joone alla ühe korraliku peoga!

PS! Vastavalt Vabariigi Valitsuse reeglitele peavad kõik üritusel osalejad – nii võistlejad, pealtvaatajat kui ka press – esitama kehtiva vaktsineerimistõendi või negatiivse koroonatesti (PCR testi, mis tehtud kuni 72 tundi enne saabumist, või antigeen-RTD testi, mis tehtud kuni 24 tundi enne saabumist). Vaktsiinipassi ja testitulemusi kontrollitakse saabumisel. Kohapeal on võimalik teha ka kiiresti, mille maksumus on 7 eurot. Testi eest saab tasuda sularahas.