Vaata, mida uut on WPargis sel suvel!

Wakepark obstacles 2021

Ehkki meie esimene vasikas (loe: esimene tegutsemisaasta) aia taha ei läinud, on elu siiski pidevas muutumises, liikumises ja arengus. Nii ka siin, WPargis. Sel suvel saab WPargis proovida nii mõndagi uut ja põnevat või nautida vanu lemmikuid uues kuues.

Sõidurada läbis uuenduskuuri

Kes eelmisel aastal 5.0 kaablirajal nii palju liugles, et jõu- ja ilunumbrid lihasmällu sööbisid, see sel aastal siiski igavust kartma ei pea. Rada on läbinud uuenduskuuri ja ehkki kõik lemmiktakistused on endiselt esindatud, on mitmed neist asukohta vahetanud. Näiteks on fise woop ja trepid omavahel kohad vahetanud, samuti dragon box ja funbox. Vaata selle suvel rajakaarti pildilt.

Nüüd võid tulla matkaautoga

WPargi suur parkla võimaldab mugavalt matkaautoga manööverdada. Miks mitte seda võimalust juba sel suvel kasutada? Vaid 5 euro eest inimese kohta võid meie juures karavaniga peatuda. Selle tasu sees on nii vool kui ka sauna, mullivanni ja duširuumi kasutamine. Lisaks saad hoiukapi isiklike asjade jaoks, kuniks sina mullivannis või saunas mõnuled. Vaata WPargi lisateenuseid siit.

Juunis avame rannabaari

Kui külaliste arv paisub suuremaks, pole joogitellimuse jaoks vaja enam hoonesse sisse minna. Oma muheda suvejoogi saad sel suvel mugavalt kätte terrassi kõrvale rajatavast välibaarist, mis on valmis teid võõrustama juuni keskpaigas! Välibaar võtab üle ka õhtuse vööndi (loe: afterparty) toimetamised. Kõhutäiega kostitab jätkuvalt Kohwik W.

Kohwik W uus menüü

Kohvikust rääkides – natuke jagub uuendusi ka sellele rindele. Sel aastal on nii mõndagi uut, värsket ja head Kohwik W menüüs. Hitihoiatus on näiteks grillitud võiku, mida saab päikesekuivatatud tomati, forelli või nutella ja banaaniga. Muideks, kogu menüüs leiduv kala on meieni ujunud Karilatsi kalamajandi tiikidest. Saladuskatte all olgu öeldud, et eelmise suvel lemmik, friikamix pole ka kuskile kadunud. Vaata Kohwik W menüüd siit.

WPark on rohkem kui veelauapark

Ehkki WPark pakub veelaualusti nii algajale kui edasijõudnule on meil hulganisti teisigi sportlikke ja lõbusaid tegevusi, mis sobivad igas vanuses külastajatele. Näiteks saab sõita tuubiga ning laenutada vesiratast või SUP-lauda. Lastele on ka sel suvel avatud batuudilinnak (ehk kummilinn). Olemas on väljakud rannatennise ning -jalgpall mängimiseks. Palli saab laenutada administraatori käest. Tutvu laenutusega siin.