Wakkeõhtu x jaanid WPargis

ehk veeda jaanid WPargis!

Et kõik soovijad ikka kindlasti meiega jaane tähistama jõuaksid, süütame meie oma jaanilõkke juba 22. juunil! Suve valgeimal ööl on kaablipark avatud südaööni, nii et saad veelauatada ümber elava tule. Ei kujuta ette, kuidas see võiks välja näha? Noh… sa vist tead, kuhu sellega tüürime. Siiski-siiski, kui ise vee peal liuelda ei soovi, võid nautida lõkkeõhtut terrassilt ja vaadata, kuidas teised päikeseloojangu taustal mööda vett vuhisevad. See on peaaegu sama nauditav. Lisaks on uni 21.00 avatud kummilinn ja sõita saab ka SUP-lauaga.

Wakkeõhtul aitab suviselt muhedat meeleolu hea muusika mängimisega luua OG Kristopher Luigend, kelle portfellis on näiteks R2 haigla saade ja IDA radio. Kohwik W kostitab sel ööl lisaks tavamenüüle sealihakarbonaadi, grillsalati, soolkurgi ja rosmariinikartuli ning koduse kaljaga. Kohal on Amber distribution kokteilibaarmanid, kelle shakerist voolavad välja maitsvad ja ilusad joogid kahes versioonis: ohutud (sõitjatele) ja teravad ehk kahe jalaga maa peal olijatele.

Kes neid teravamaid jooke juba maitsnud on, ei pea koju kiirustamise pärast muretsema, sest meie juures on nüüd väga värskelt avatud glämpinguküla (glamping = keskmisest glamuursem kämping). Üks eriti hubane, vooditega telk mahutab 4 inimest ja broneerida saab neid juba praegu – mõned on veel saadaval! Kiiremad saavad soodushinna eelise, 100 eurot esimese öö kohta, 80 eurot teise öö kohta. Broneeringu saab teha meie üldtelefonil +372 5456 8222.

Neljakohaline glamping Wpargis

Et kõik ikka hästi meelde jääks, siis…

  • 22. juunil on WPark avatud alates kl 12.00.
  • Õhtuse vööndi programm hakkab hoogu koguma kl 19.00 ja kestab kuni 01.00 hommikul.
  • Facebookist leiad ürituse kogu jooksva infoga siit.

Keerab nüüd suvelainele ja veeda jaanid WPargis! Mine sa tea, võib-olla on meil selleks õhtuks veel mõni üllatus varuks…