Põltsamaa Wpark ootab uusi töötajaid

Veelaud Kamari järvel Põltsamaal

Suve hakul avatakse Põltsamaal, Kamari järvel Eesti suurim veelauapark Wpark. See on oma ühesehituselt ainulaadne, sest see on ka esimene ringkaabliga veelauapark Eesti.

Wparki juhataja Joel Pärle sõnul on ehitus praeguseks u 85% ulatuses valmis „Administratiivhoone üldehitus on viimistlusfaasis ning suur kaabel on juba paigaldatud. Praegu tehakse personalile vajalikke koolitusi, et tagada külastajate ohutus. Pärast seda pannakse juba ka takistused vette,“ selgitab ta.
Wparkis on 16 takistust (kickers, sliders jms). Pärle sõnul on seda piisavalt palju, et pidada rahvusvahelisel tasemel tunnustatud võistlusi. Takistusteks on kasutatud on kodumaise ettevõtte Wakestationi toodangut, mis on täisplastist ja kruvideta, ei kiilu kinni ning ei määri ega lõhu laudasid. Algajate jaoks on olemas ka klassikaline, 184 m pikkune 2.0 süsteemiga ja puldiga juhitav kaabel. Lisaks ootab Wparkis batuutidega veelinnak lastele, puhkeala kohviku ja tünnisaunaga, rannajalgpalli ja -tennise ning võrkpalliplatsid ja varustuse laenutus.

Et seda kõike hallata ning külastajatele parimat võimalikku teenust pakkuda, oodatakse peagi avatavasse veelauakeskusesse ka uusi meeskonnaliikmeid: administraatoreid, operaatoreid, koolitajaid, vetelpäästjaid ning toitlustajaid. Lisainfot pargi avamise ja töökohtade osas saab Wparki veebilehelt www.wpark.ee või facebookist facebook.com/wpark.ee.