Suvesündmused WPargis

Suvesündmused_Wakkeõhtu

On aeg kalendris kuupäevad broneerida, sest lisaks piiramatutele veelaualiugudele toimuvad WPargis sel hooajal mitmed suvesündmused. See on sinu suvi, aasta maagiliseim aeg. Ära hoia end tagasi ja saa osa veel kõigest heast, mida meil pakkuda on!

22.06 wakkeõhtu x jaanid koos R2 DJ Kaspar Leivoga

Tähistame jaane enda moodi ja süütame ringkaabli keskel asuvale saarele suure lõkke. Veelauasõit on ekstramõnus, kui ööd on sumedad, vesi on soe, muusika mängib, lõkkeleek helgib järveveel ja sina liugled veelauaga üle selle sillerdava peegelduse. Lisaks muusikale saab mõnusaid kokteile, toitu serveerib meie oma Kohwik W ja mine tea, võib-olla on meil mõni üllatus veel varrukas. Ürituse info täieneb jooksvalt Facebookis.

01.07 wakkeõhtu x 365

Suvesündmused_Wakkeõhtu_365

Kui WPark on Maa peal järjekordse tiiru kaasa teinud, tähistame seda wake-lõkkeõhtu ehk meie stiilis wakkeõhtuga. Kahe aastaseks saamise puhul pakume sünnipäevakooki, mõistagi saab veelauasõitu ja õhtul lisaks ka meelelahutuslikku toimetamist OPEN MIC (tule ja laula/tantsi) näol. Välibaarist saad keelekastet ja/või lauluõli. Muusikat mängib DJ Fizh, saare peal süütame lõkkee ja kindlasti natukene midagi peale kauba veel. Ürituse info täieneb jooksvalt Facebookis.

09.-10.07 veelaualaager “Camp Simon Says”

Selles laagris käib nii, et Simon Pettai ütleb kuidas see veelauatamise triki asi käib, Kadri Mets aitab. Viljandi burger kustutab nälja ja õhtul toimub välibaaris joig ehk moodsas keeles disko DJ ParFiz puldist. Kõigile keskuse külalistele teeme Slingshot veelaudade demo. Campvibez big time!
Laagri maksumus sisaldab: laagritegevusi ja juhendamist väga heade veelaudurite ning tublide treenerite käe all, toitlustust, WPargi pileteid, sauna ja ööbimist jms.

Suvesündmused_veelaualaager_Simon Says

Laagri hind:
199 € glämpingukülas ööbimisega
169 € ööbimisega oma telgis
139 € hooajapileti omanikule glämpingutelgis
109 € hooajapileti omanikule oma telgis

Lisainfo laagri kohta lisandub Facebooki.

20.07 Liis Lemsalu järvekontsert

süvesündmused_Liis Lemsalu

Naudi ilusat muusikat, ilusatelt inimestelt ilusatele inimestele, ilusa Kamari järve ääres. Liis Lemsalu järvekontsert WPargi rannas algab kl 20.00!

Pärast kontserti mängib päikeseloojangu vaatamise saateks suviselt mõnusaid meloodiaid DJ Fizh. Muhedate jookide (nii ohutute kui teravate) eest hoolitsevad Amber Distribution ning Punch! club kokteilimeistrid. Piletiinfo ilmub Facebooki.

04.-05.08 veelaualaager Sisters’ camp 2022

Suvesündmused_veelaualaager_Sisters Camp

4.-5. august on girl power’i päralt, sest just siis toimub WPargis ainult preilidele mõeldud veelaualaager Sisters Camp! Treenerid on Eesti parimate sõitjate hulka kuuluvad Mari-Liis Siimon ja Minni Õunmaa.

Nende paari päeva vältel naudime koos veelauasõitu, õpime uusi trikke, teeme hommikul joogat ja külastame ka funparki. Seda kõike üksteist julgustavas, vaid tüdrukute seltskonnas!

Laagri maksumus on 160 € oma varustusega või 200 € rendivarustusega, mille saab WPargist. Hind sisaldab ka ööbimist Põltsamaal, toitlustust (mõlemal päeval 2x), trenne ja mõistagi WPargi piletit.

NB! Laagris saavad osaleda ka veelauasõitu alles avastavad uued huvilised.

Osalejate arv on piiratud, nii et registreeri kohe ja SIIN.

13.08 Wakeboarding Estonian Open 2022

 

Eesti Meistrivõistlused veelauasõidus tulevad taas! Terve päeva Eesti kõrgeimal tasemel veelauatamist ja õhtune afterwake toimuvad 13. augustil Põltsamaa WPargis! Eelmise hooaja kogemuse põhjal oli kogu see komplekt väga muhe ka tagasihoidlikuma ilmaga. Sellel hooajal surume pöidlad varakult pihku ja loodame suvisele veelauapeole. Teretulnud on nii võistlejad kui kaasaleajad!

Jahedama ilma korral paneme selgi aastal mulisema tünnisauna ja, nagu ikka, saab leili visata ka traditsioonilises saunas. Kohapeal võimalik telkida oma telgiga või broneerida koht luksuslikuks glämpingutelgis. Sel juhul ole kiire, sest kohtade arv on piiratud! WPargis on olemas ka matkaautode laadimispunktid ja parkimiskohad. Huvi korral kirjuta meile!

Terve päeva ja õhtu on avatud Kohwik W, kust saab soetada snäkke, burksi ja kõike muud paremat. Õhtul on avatud kokteilibaar. Õhtuse afterwake-programmi tõmbab käima DJ TOBEANNOUNCED, nii et pakib tantsusussid kaasa! Tõmbame meistrikatele joone alla ühe korraliku peoga!

Esialgne ajakava ja võistlusklassid on üleval Facebookis. Täpne ajakava avaldatakse 12. augustil. Sel päeval on WPargi suurel ringkaablil ühtlasi võistluste-eelne treeningpäev. Treeningpäeva pilet registreerunud osalejatele on 25 €. Hooajapiletite omanikud treeningpäeval lisa maksma ei pea.

17.-19.08 veelaualaager “Camp Everything”

“Camp Everything” on omamoodi Eikunagimaa, kus koos on suured ja väikesed ning mitte keegi ei pea suureks saama! See on lapsepõlveunistuste väljaelamise koht, kus teha võib kõike! Registreerimine on avatud SIIN.

Toome järve äärde surfilauad, kruiisime siledal asfaltil ruladega, toksime palli võrgu- ja jalkaplatsil, turnime slackline’il ja madalseiklusrajal, kõigume balanceboardil, käime saunas, liguneme tünnisaunas, lustime kummilinnas ja lisaks ka muud pudi-padi. Mänguasjade kontsentratsioon elanikkonna kohta siin kõrgem kui kuskil mujal kodumaa pinnal!

Seda kõike ja palju muud Suusa- ja lumelauakooli treenerite ning Eesti tublimate veelaudurite Oliver Treufeldti, Joel Pärle, Mariliis Siimoni, Minni Õunmaa ja Simon Pettai juhendamisel.

Oodatud on kõik rõõmsameelsed osaleda soovijad kellel vanust üle 8 eluaasta. Pereliiga arvestuses saavad koos täiskasvanud osavõtjaga tulla laagrit nautima ka pisemad (kõige noorem laagerdaja on olnud kõigest poole aastane!).

NB! Vanuse ülempiir puudub – jah, vaatamata oma 25 + aastasele elukogemusele saab ka Sinul laagris tore olema. Kui ei usu, siis… kas videot ikka vaatasid?

 

17.09 WPark x maraton

Suvesündmused_Wakeboarding Estonian Open 2022

Tule ja vaata, kuidas sünnivad tšempionid! Sel aastal üritame pääseda Guinnessi rekordite raamatusse kõige kauem järjest veelauaga sõitmisega! Raba käepidemiest ja hoia kinni kaua jaksad! Kasvõi kogu eelneva Septemberi jagu! Seitse kogu septembri jooksul kõige kauem 5.0 ringkaabli peal järjest rippunud sõitjat kindlustavad endale koha finaalis, mis toimub 17. septembril!

Reeglid: käepidet puusa või kaela taha ega jalge vahele panna ei või. Ka küünarnuki otsas puhata ei saa. Käepidemest tuleb hoida ühe või kahe käega kinni ning sõidad, kuni kukud.

Kvalifikatsioonivõistlejatele päevapilet septembri jooksul 25 €. Aja registreerib meie opreaartor kui annad märku, et lähed oma katset tegema. Nimi peab olema administraatori juures registreeritud.

Võistluse võitja saab surematutau ja kuulsuse ning WPargi 2023. a hooajapileti!

Pealtvaatajatele on väikesed mängud ja võimalus põnevalt maratooneritele kaasa elada. Ürituse lisainfo koguneb siia.