Ringkaabli trennid

Trennid

Igal laupäeval ja pühapäeval toimuvad ringkaablil trennid, mille jooksul jagavad meie juhendajad teoreetilisi teadmisi ja praktilisi nippe nii täiesti esimest korda veelauda proovijatele kui ka edasijõudnutele. Saadud teadmistel toel ja julgustavate sõnade saatel vallutatakse suur ringkaablirada.

Trennid on jagatud kolme erinevasse tasemegruppi:

  • alustajate grupitrenn ehk level 1 – trennid toimuvad igal L ja P kl 9.30-11.30
  • edasijõudnud ehk level 2 – trennid toimuvad igal L kl 16.00-18.00
  • edasijõudnud ehk level 3 – trennid toimuvad igal P kl 17.00-18.30

Missugust trenni valida?

Level 1 trenn sobib neile suurtele ja väikestele sõitjatele, kes pole veelauaga kunagi varem sõitnud või on sõitnud ainult 2.0 rajal. Alustajate trennis katsetatakse starte aeglasel kiirusel ja loodetavasti saavad osalejad vähemalt esimeste kurvideni edukalt liuelda. Ühe trenni osavõtutasu on 35 eurot.

Level 2 sobib sulle, kui sa oskad ringkaablil startida ja oled sõitnud esimesed 2 ringi kukkumata. Trennis tuletatakse meelde stardid, harjutatakse sõitmist vastasjalg ees ja loodetavasti õnnestub laudade alla ka natukene õhku või libisevat boxi saada. Ühe trenni osavõtutasu on 39 eurot.

Level 3 on peamiselt freestyle trikiõpe edasijõudnutele. Trennis tuletatakse meelde varasemalt õpitu ja hakatakse arendama/lihvima pargisõiduoskusi. Tundides keskendutakse konkreetsematele trikkidele ja õpilased saavad valmistuda oma esimesteks mõõduvõttudeks. Ühe trenni osavõtutasu on 39 eurot.

Osavõtutasu sisaldab varustust, treenerit ja 2h ringkaablipiletit.

OSTA PILET SIIT või WPargist kohapealt. Trennidesse registreerimiseks võta meiega ühendust.