Alustajate ajad ja trennid ringkaablil

Veelauatrenn

Iga päev, kaks korda päevas, keerame oma suurel, 5.0 ringkaablil tempo maha ja anname teed tulevastele veelauatähtedele. Nn alustajate aegadel toimuvad ringkaablil trennid, mis sobivad päris algajatele. Ainuke tingimus trennis osalemiseks on, et oleksid sõber veega ja tahaksid suviseid veemõnusid uutmoodi (loe: veelaual kulgedes) nautida.

Trennide ajal on kaabel aeglasem – see võimaldab harjutada veelauasõitu, kurvide võtmist ja esimesi trikke rahulikumas tempos. Omalt poolt garanteerime, et hiljemalt kolmes tunnis osalemise järel seisad kindlasti veelaual püsti ja naudid liuglemist!

Ühe rühmatrenni hind on 35 eurot. See sisaldab varustust (veelaud, kiiver, vest), tund aega õppimist treeneri käe all ning seejärel veel tund aega omal käel ringkaablil harjutamist ehk kokku kahte tundi veelaualõbu! Ühes trennis saab korraga osaleda kuni 20 inimest.

Trenni saad end kirja panna SIIN. Vali kalendrist päev, mil soovid trenni tulla, ja seejärel endale sobiv kellaaeg. W-Poest broneerimisel sisaldab hind juba ka WPargi kiipi (5,5 eurot), mille võid jätta endale järgmiste sõitude tarbeks, või tagastada pärast trenni. Kiibi tagastamisel saad selle eest 5 eurot tagasi. Kiipi võid tagastada igal ajal – nii kohe pärast trenni kui ka alles hooaja lõpus.

Trennid toimuvad iga päev kl 13.30 ja 17.30. Ole kohal vähemalt 15 minutit enne trenni algust. PS! Kuna nädalavahetustel täituvad grupid kiiresti, tasub just eriti nädalavahetusteks end kindlasti aegsasti kirja panna.

Tule ja õpi veelauatama!