WPark avab uue hooaja!

2023 hooaja avamine

Juba 13. mail avab WPark tänavuse hooaja! Teeme seda endale omase meeleoluga, paneme kaabli surisema ning julgemad saavad teha oma selle hooaja esimesed tiirud vee peal või seikluspargis, kus on juba praegu väga muhe turnida. Külmakartlikumad saavad varbad saunas soojaks lasta, kohapealt leiab soovi korral ka kalpasid. Õhtul testime ega shaker’id talvega rooste pole läinud, baarist saab saunalimpsi ja plaadid keerlevad. Testime ka terrassi suvevalmidust ning kes vette minna ei soovi, saab degusteerida Kohwik W uut menüüd. 13. mail on WPark on avatud kl 13.00-20.00!

Lisaks toob uus hooaeg tiheda kultuuriprogrammi, kust ei puudu muhedad, juba traditsiooniks saanud wakkeõhtud, mõnusad kontserdid, hea söök ja jook ega ka sportlikud mängud, võistlused ja laagrid.

2023. hooaja sündmused

Hoia end WPargi suvesündmustega kursis ka meie Facebooki lehel või Instagramis.

Mõistagi on sel hooajal WPargis omal kohal ka kõik eelmiste suvede lemmikvidinad. Kummilinna paneme vette ja eelmisel suvel valminud seikluspark on külastajatele juba avatud. Ehkki siin on Eesti ainus trossiga vettelaskumine, mis on suvel äraütlemata kosutav, saab seikluspargis turnida ka täitsa kuiva nahaga. Jätkuvalt saab wakkeõhtuid nautida ka vee pealt – laenuta selleks näiteks vesiratas või SUP-laud. Need saad kenasti kohapealt. Ööbimiseks ei pea ka kaugele sõitma. Põlispuude varjus kostitavad sind küttega glämpingutelgid, kus on iga ilmaga hubane unne suikuda. Kõike seda ühendab üks maruselge tõsiasi – on aeg taas suvelainele lülitada!