PÕLTSAMAA SEIKLUSPARK

Ülearu tihti ei kohta seiklusparke, mis näevad välja nagu tornid. Eesti kõige ainulaadsem, 9-meetri kõrgune ja postidel kõrguv seikluspark on kerkinud siia, Põltsamaa suvemekasse WParki.

Meile siin WPargis adrenaliin ja aktiivne puhkus meeldivad ja nii tundus, et kõrgustes kiikumine sobib vee peal vuhisemise kõrvale umbes sama hästi nagu kirss tordile. Siinses seikluspargis käib ronimine korrushaaval – iga järgmine korrus on eelmisest natuke ägedam, natuke suurem väljakutse ja natuke rohkem närvikõdi. See on ainuke seikluspark Eestis, kus saab liuelda trossilaskumisega üle Kamari järve ja maanduda sealsel saarekesel. Et me ei saa ilma veeta, siis võib prantsatada isegi otse vette!

Kõlab parajalt hulljulgelt? Täiesti õigus! Aga seda tunnet võib südamerahuga nautida, sest Põltsamaa seikluspargis on kasutatud Kongi turvasüsteemi, mida peetakse seiklusparkide maailmas kõrgeima taseme turvalisusega süsteemiks.

Tavaliselt on seiklusparkides kahe karabiiniga süsteem ja ühe takistuse pealt teise peale liikudes tuleb ise oma karabiine korda-mööda edasi liigutada, nii et üks karabiin on kogu aeg kinni. Kongi süsteemiga seikluspargis ei ole ronijal isegi võimalust turvakarabiini lahti võtta.

Lisaks turvalisusele on siinse seikluspargi üks suurimaid eeliseid see, et tulles koos pere, sõprade või kollektiiviga püsivad ronijad koos ning saavad üksteist toetada, innustada ja elamusi jagada. Ka aastaajad ja ilm ei mängi siin mingit rolli – lumi, vihm ja hämarad õhtud keeravad ronimisele ainult vunki juurde. Kuue raja peale tervitab seikluspargis turnijaid 90 mängu või erinevat takistust, sh mitu täiesti eepilist laskumist. Üks, mis kindel – emotsioonid on siin kõrgel.

HINNAD

seikluspargi pääse

Lapsed pikkusega 115-140 cm
Noored pikkusega 140+ cm
Täiskasvanud
Vettelaskumine 130m x3

Peresoodustus (2 täiskasvanut + al 2 last)

OSTA PÄÄSE VEEBIST

15 €
19 €
23 €
10 €

-20%

KONTAKT

üldinfo

OÜ Wakepark
+372 54 56 82 22
info@wpark.ee

asukoht

Kamari järv, Põltsamaa, Eesti

lahtioleku ajad

10. Mai-31.Mai
Seikluspark: Ainult eelbroneeringuga alates 8-le.

T, N, R  17:00-20:30- Kohvik W ja 5.0 Kaabel
L,P 12:00-20:30- Kohvik W ja 5.0 Kaabel

Piletimüük sulgub kell 19:30 ja kohvikust viimane tellimus kell 20.00.

 
Lisainfo ja broneerimine:
info@wpark.ee
Tel: +372 54 56 82 22
 
KIRJUTA MEILE

INSTAGRAM

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

MAILINGLIST